نگاهی به مغز در لحظه

پخش ویدیو

۱۰۶۸ بازدید

سایر ویدیوها

سطح ساده
سطح متوسط
سطح حرفه‌ای


در حال دریافت لغات ویدیوی بالا

از شما می‌خوام که مثل من دستتون رو بالا ببرید.
دقت کنید که شما می‌توانید آنچه را که می‌بینید تقلید کنید و شما می‌تونین صدها ماهیچه در بازوی خودتون رو برنامه‌ریزی کنید.
به زودی شما می‌توانید درون مغز خودتان را ببینید و صدها منطقه از مغر خودتون رو برنامه‌ریزی کنید. می‌خوام که در مورد این فناوری بهتون بگم. هزاران سال است که انسان می‌خواسته درون ذهن انسان را ببیند. هم‌اکنون فناوری این کار در دسترس ماست. ما می‌خواهیم این کار رو با استفاده از MRI انجام دهیم. نیازی به تزریق یا تابش چیزی نیست. جالب است که بدانید ما می‌توانیم درون مغز پیتر هنگامی که دستش را بالا می‌برد ببینیم.
این ویدیو به شما توضیح می‌دهد که چگونه پیتر توانست درون مغز خود را زمانی که در اسکنر بود ببیند! در هر ثانیه ۶۵۰۰۰ نقطه فعال در مغز او دیده می‌شود. اگر او بتواند این الگو را درون مغز خود ببیند می‌تواند یاد بگیرد که مغز خودش را کنترل کند.به حال سه راه برای تاثیرگذاری روی مغز وجود داشته است. (قرص، تراپیست‌ها و چاقو!) و این راه چهارمی است در آینده‌ای نزدیک برای تاثیر روی مغز استفاده خواهیم کرد.
همه ما می‌دانیم که هنگامی که افکار در ذهن ما شکل می‌گیرند، کانال‌های عمیقی در ذهن و مغز ما ایجاد می‌شوند. برای مثال اگر شما دستتان را بسوزانید آن را عقب می‌کشید.
بعضی از دردها مزمن می‌شوند و اگر ما با این تکنولوژی بتوانیم نقاط فعال تولید کننده این درد در مغز را رصد کنیم و با آگاهی از فعالیت مغز خود کنترل آن را یاد بگیریم و یا حتی دردهای خود را تا حد زیادی کاهش دهیم.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای یادگیری زبان:

  • ابتدا لغات و معنی آن‌ها را مشاهده کنید.
  • سپس یک بار ویدیو را با خاموش کردن زیرنویس و بدون نگرانی از متوجه نشدن آن، ببینید.
  • سپس زیرنویس را روشن کرده و بخش‌هایی که قبلا متوجه نشده بودید را با دقت بیشتری ببینید.
  • جملاتی از ویدیو که برایتان جذاب است را به صندوق خود منتقل یا در دفتر خود برای تمرین یادداشت کنید.
  • لغاتی که بلد نبودید را به همراه جمله آن، در دفتر خود یادداشت کنید.

برای کارایی بهتر، به آموزش صوتی زیر برای استفاده از ابزارها گوش دهید

همچنین میتوانید ویدیو آموزشی زیر را ببینید

ثبت نام سریع

اکانت خود را بسازید و از ریمرسی لذت ببرید.