محصولی بسازید که زندگی‌ها را تغییر می‌دهد

به ما کمک کنید شگفت‌انگیزتر از قبل باشیم

تیم نو‌آور ریمرسی، محیط مناسبی برای پذیرش استعدادهای جوان فراهم آورده و از افراد متخصص خلاق، جهت فعالیت در محیطی پویا، جذاب، پر انرژی و جوان، دعوت به همکاری می‌نماید. همکارانمان را از بین افرادی انتخاب خواهیم کرد که نه فقط برای کسب درآمد، بلکه برای افزودن تجربه و یادگیری پیش‌قدم شده‌اند و معتقدیم که رشد توانایی‌ها با یادگیری میسر می‌شود. اگر علاقمند واقعی باشید و روحیه کار تیمی داشته باشید، از کار در کنار ما لذت خواهید برد و ریمرسی را محلی برای پیشرفت خواهید یافت.


ارزش‌های ما


کار تیمی

یادگیری مستمر

ریسک‌پذیر

مشتاق و علاقمند

مکانی برای شکوفا شدن

ریمرسی محیط شغلی هیجان‌انگیزی را برای پرسنل خود ایجاد نموده و به آن‌ها فرصت می‌دهد تا رشد کرده و توانایی استثنایی خود را در هر سطحی نشان دهند.


مکانی برای ایده‌پردازی

در ریمرسی همواره مشتاق شنیدن ایده‌های جدید و خلاقانه در هر زمینه‌ای هستیم و معتقدیم که تمامی نظرات و ایده‌های افراد قابل احترام و تشویق هستند.

یادگیری و کسب تجربه

ما همیشه با آغوش باز پذیرای افراد با تجربه کاری کم هستیم. باور داریم که اشتیاق بالای این افراد در یادگیری می‌تواند به رشد و کسب تجربه آن‌ها کمک کند.

رشد توانایی‌ها و استعدادها

همیشه تلاش خواهیم کرد تا بهترین شرایط را برای رشد و شکوفایی توانایی و استعداد افراد فراهم کنیم و کمک کنیم تا به رویای خود واقعیت بخشند.

بزرگ فکر کردن

ما برای بزرگ فکر کردن هیچ مرزی نمی‌شناسیم. محیط کاری متفاوت ما کمک می‌کند تا خلاقانه‌تر فکر کرده و فرصت تجربه‌های جدید و بزرگتری داشته باشید.

برنامه‌نویس

برنامه نویس ASP.net MVC

گرافیست

مسلط به نرم افزارهای گرافیکی Illustrator/Photoshop/Indesign

طراح تجربه کاربری

آشنا با مفاهیم بهبود تجربه‌ی کاربری و اصول دسترسی پذیری

تولید محتوا

تولید محتوای فاخر مرکز آموزش و وبلاگ


تمایل به همکاری دارید؟

اگر شما هم به این ارزش‌ها اعتقاد دارید و علاقمند به فعالیت در ریمرسی هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید. مشتاقانه منتظر دیدار و همکاری با شما هستیم. مطمئن باشید از کار در ریمرسی لذت خواهید برد.

درخواست شغل