معلم زبان انگلیسی را به خانه ببرید.

معلم زبان انگلیسی را به خانه ببرید.

۱۳۹۸/۱۰/۱۷ سه شنبه


این روزها اکثر افراد دوست دارند انگلیسی رو راحت صحبت کنند. اما از اون طرف هم هزینه کلاس‌ها خیلی بالا رفته و هم فرصت افراد به خاطر سبک زندگی کمتر و کمتر شده.

خبر خوب اینه که امکانات جدید باعث شدند که تا حدی بتونیم مشکل زمان و هزینه رو برطرف کنیم. برای مثال اپلیکیشنهای زیادی برای تمرین انگلیسی وجود دارند. روش کار این اپلیکیشنی که در این مطلب معرفی می‌کنیم به این صورته که فایل‌های صوتی معلم زبان با توضیحات کامل فارسی و انگلیسی در اختیار شما قرار داده شده، بعد از گوش کردن به هر یک از فایل‌های صوتی درس، ویدیویی انگلیسی در ارتباط با مبحث درس داده شده به شما نشان داده می‌شود. شما تنها با پرداخت "دو هزار تومان" برای اپلیکیشن "تمرین گرامر و مکالمه"، می‌توانید توضیحات معلم خصوصی را بشنوید و در پایان هر روز نیز با حل تمرین مبحث درس داده شده میزان یادگیری خود را بسنجید. کافی است در کافه بازار اپلیکیشن "ریمرسی" را جست و جو کنید و اپلیکیشن "تمرین گرامر و مکالمه" را از قسمت برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده دانلود نمایید. شما در اپلیکیشن "تمرین گرامر و مکالمه" مباحث زیر را یاد می‌گیرید:

گرامر زمان حال ساده

گرامر زمان حال استمراری

گرامر زمان گذشته ساده

گرامر زمان گذشته استمراری

گرامر زمان حال کامل و حال کامل استمراری

گرامر زمان گذشته کامل و گذشته کامل استمراری

گرامر زمان آینده

گرامر زمان آینده قصدی

مباحث مکالمه کاربردی و روزمره:

مکالمه انگلیسی ضروری سلام و احوالپرسی و معرفی

مکالمه انگلیسی ضروری خرید

مکالمه انگلیسی ضروری فرودگاه

مکالمه انگلیسی ضروری هتل

مکالمه انگلیسی ضروری آدرس دادن و آدرس پرسیدن

مکالمه انگلیسی ضروری برای سخنرانی‌ها

مکالمات ضروری تلفنی انگلیسی

مکالمات مورد نیاز در مصاحبه‌های شغلی

اپلیکیشن "تمرین گرامر و مکالمه" رو نصب کنید تا کاربردی‌ترین نکات گرامری و جملات متداول برای مکالمه رو خیلی سریع یاد بگیرید. هر موضوع شامل پنج روز درسه و پایان هر روز باید تمرین رو هم انجام بدید تا مطالبی که یاد گرفتید توی ذهنتون تثبیت بشه.