تقویت سلف استادی چهار مهارت زبان انگلیسی

تقویت سلف استادی چهار مهارت زبان انگلیسی

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ جمعه


چهار مهارت اصلی که باید برای تسلط روی زبان انگلیسی تقویت کنید، اسپیکینگ، لیسنینگ، رایتینگ و ریدینگ هستند. افرادی که مکالمات روزمره براشون مهم هست باید الویت رو روی لیسنینگ و اسپیکینگ بذارن. برای تسلط روی اسپیکینگ، همیشه در محیط بودن توصیه شده. اما ما که در کشور انگلیسی زبان زندگی نمی‌کنیم، باید این محیط رو برای خودمون ایجاد کنیم. دیدن ویدیوها و گوش دادن به پادکست‌های انگلیسی، می‌تونه این محیط رو برای ما ایجاد کنه.

پیشنهاد ریمرسی به شما، تمرین روزانه حداقل بیست دقیقه با ویدیوها و پادکست‌های آموزشی سایت هست. روش صحیح تمرین با سایت ریمرسی رو می‌تونین اینجا بخونین.

چه منابعی رو برای لیسنینگ سلف استادی انتخاب کنیم؟

ویدیوها و پادکست‌هایی که خیلی طولانی نیستند و ترجیحا از موضوعات مورد علاقه شما هستند، برای تمرین مناسب‌تر می‌باشند. برای مثال اگر به صنعت، روانشناسی، آشپزی و ... علاقه دارید، با کمک فایل‌هایی با این موضوعات انگلیسی تمرین کنید. هر چه وقت بیشتری برای لیسنینگ صرف کنید، ذهن آماده تری برای اسپیکینگ خواهید داشت، به این دلیل که همه جملات و کلماتی که می‌شنوید در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت می‌شوند و موقع صحبت کردن به کمکتون میان (بعضی وقتها وقتی انگلیسی صحبت می‌کنید احساس می‌کنید که کلمات بهتون الهام می‌شن که کار ضمیر ناخودآگاهه)

اسپیکینگ رو چجوری سلف استادی تقویت کنیم؟

برای تقویت اسپیکینگ، حتما باید یک یا چند پارتنر برای تمرین داشته باشید. خوشبختانه سایت ریمرسی این امکان رو فراهم کرده و با ثبت نام در سایت و یا نصب اپلیکیشن ریمرسی، می‌تونین با تعداد زیادی افراد علاقمند به زبان انگلیسی آشنا بشین و انگلیسی تمرین کنید.

در کنار صحبت کردن با افراد، اگر هفته‌ای یک بار با یک مدرس کلاس آنلاین داشته باشید که اشکالاتتون رو برطرف کنه براتون خیلی خیلی مفیده. برای هماهنگی کلاس‌های آنلاین خصوصی و یا بحث آزاد انگلیسی ریمرسی لطفا به آیدی تلگرام @inforimersi پیام بدین.

لغات جدیدی که یاد میگیریم رو چطور تمرین کنیم؟

ویدیوها و پادکست‌ها قطعا برای شما لغات جدید خواهند داشت. یادداشت کردن لغات و استفاده از جعبه لغات عالی هستند ولی به اندازه تکرار موثر نیستند. وقتی که با پارتنرهاتون انگلیسی تمرین می‌کنید نهایت تلاشتون رو بکنید که از لغات و اصطلاحات جدیدی که یاد می‌گیرید استفاده کنید.

مباحث پایه‌ای گرامر رو چجوری یاد بگیریم؟

پرکاربردترین زمان‌های گرامری انگلیسی اینجا آموزش داده شده اند که ریمرسی به شما پیشنهاد میکنه در کنار تمرین لیسنینگ به این آموزشها هم گوش بدین و تمرینهاش رو انجام بدین.