پنج مزیت کلاس آنلاین در مقابل کلاسهای حضوری

پنج مزیت کلاس آنلاین در مقابل کلاسهای حضوری

۱۳۹۹/۱/۲۷ چهارشنبه


یادگیری آنلاین به دانش‌آموزان این امکان رو می‌ده که از هر جایی در دنیا شروع به یادگیری کنند. یادگیری مجازی به دانش‌آموزن آزادی انتخاب زیادی نسبت به کلاس‌های حضوری داده، همین آزادی انتخاب و طراحی متناسب با نیازهای دانش‌آموز باعث شده که تعداد طرفداران کلاس‌های آنلاین هر روز بیشتر و بیشتر بشه. بر اساس گزارشی در سال ۲۰۱۵، تعداد دانش‌آموزانی که در کلاسهای آنلاین شرکت می‌کنند ۵/۸  درصد افزایش داشته و این میزان در سیزده سال گذشته به صورت سالانه رو به افزایش بوده است. البته برای رسیدن به نتایج مطلوب، کلاس‌های آنلاین نیز به اندازه کلاس‌های حضوری به انرژی و تمرین و تلاش نیاز دارند. در ادامه پنج مزیت کلاس‌های آنلاین نسبت به کلاس‌های حضوری رو برمی‌شماریم:


دقیقا طبق خواسته و هدف خودتان یاد می‌گیرید.
مهم نیست که چه سن و چه تحصیلاتی دارید، کلاس‌های آنلاین به شما این امکان رو می‌دهند که در هر زمینه‌ای که دوست دارید کلاس بردارید. شما حتی با یادگیری آنلاین می‌تونین مهارت‌های تکنیکی جدید برای پیدا کردن شغل بهتر و یا ارتقای شغل فعلی خودتون یاد بگیرید. بیشتر این کلاس‌های آنلاین نیاز به دانش و مدارک علمی پیش‌زمینه ندارند که همین موضوع یکی از برتری‌های مهم آنهاست.


با سرعت خودتون از هر جا و هر زمانی که دوست دارید یاد بگیرید.
بر خلاف چیدمان و شرایط کلاس‌های عادی، کلاس‌های آنلاین به شما این امکان رو می‌دن که از هر جا و هر زمانی که می‌خواهید شروع به یادگیری کنید و یا به یادگیری ادامه دهید. نیازی نیست که برای رسیدن به کلاس ساعت‌ها در ترافیک بمانید و می‌توانید از منزل به راحتی در کلاس‌ها شرکت کنید. بنابراین کلاس‌های آنلاین در مجموع شرایطی رو برای شما فراهم می‌کنند که کلاس‌ها در نهایت در مقایسه با کلاس‌های عادی براتون مفیدتر خواهند بود. فرقی نمی‌کنه که در اتاقتون باشین، در پارک، کتابخونه یا کافی شاپ. همه چیزی که نیاز دارید یک گوشی، لپ تاپ و یا یک لپ تاپ با دسترسی به اینترنت است. حتی اگر سرعت اینترنت شما خیلی بالا نیست هم نگران نباشید، برای مواردی مثل کلاس‌های زبان می‌شه کلاس‌ها رو با اینترنت کم سرعت‌تر و به صورت صوتی برگزار کرد.


مهارت‌های فنی شما بهبود پیدا می‌کنند.
اگر شما می‌خواین که مهارت‌های فنی کاربردی یاد بگیرید، یادگیری آنلاین انتخاب خیلی خوبی برای بهبود این مهارت‌هاست. وقتی که در حال یادگیری به صورت آنلاین هستید باید مهارت‌‌هایی مثل دانلود فایل‌ها، به اشتراک‌گذاری اونها، شرکت کردن در آزمون‌های آنلاین و ... رو یاد بگیرید که این خودش باعث می‌شه شما از به اصطلاح comfort zone خارج بشین و مهارت‌هایی رو یاد بگیرین که در موقعیت‌های دیگه هم به کارتون میاد. یادگیری این مهارت‌ها و تسلط بر آن‌ها نیازمند تمرین و تکرار هست که کلاس آنلاین فرصت مناسبی برای مسلط شدن بر این مهارت‌ها با تکرار از طریق یادگیری آنلاین است.
در عصر دیجیتال، یادگیری مهارت‌های فنی به شما کمک می‌کنه که بروز بمانید و شانس خود را برای پیدا کردن شغل‌های بهتر بالا ببرید. بر اساس یک گزارش در سال ۲۰۱۷ شصت درصد صاحبان مشاغل گفته‌اند که بیشتر افراد متقاضی برای شغل‌ها مهارت‌های مورد نیاز برای آن شغل‌ها را ندارند.


در کلاس‌های آنلاین فشار کمتری روی دانش‌آموزان است.
دانش‌آموزان روش‌های مختلفی برای کنار اومدن با فشارهای روانی محیط رقابتی ایجاد شده در کلاس دارند. خبر بد اینه که بعضی از افراد توانایی مقابله و مدیریت این فشار رو ندارند و افسردگی و سایر اختلالات روانی اونها رو تهدید می‌کنه. بر اساس نظرسنجی انجام شده از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ نیمی از دانش‌آموزان اعتراف کرده‌اند که برای سلامت روان خود به روانشناس مراجعه می‌کرده‌اند. خوشبختانه تعامل در کلاس‌های آنلاین به گونه‌ای است که تمرکز بیشتر روی یادگیری خود افراد است تا رقابت بین آن‌ها. در واقع در کلاس‌های آنلاین افراد بیشتر با خودشان رقابت می‌کنند تا بقیه که نوع سالم رقابت است و هم باعث پیشرفت می‌شود و هم آرامش ذهن.


هزینه کلاس‌های آنلاین کمتر است.
در کلاس‌های حضوری شما علاوه بر هزینه کلاس، هزینه رفت و آمد و هزینه محل کلاس رو هم می‌پردازید. در کلاس‌های آنلاین این هزینه‌ها حذف می‌شوند به علاوه اینکه با توجه به برگزاری کلاس در منزل در زمان شما نیز صرفه‌جویی می‌شود.
با توجه به همه مزیت‌های گفته شده، ریمرسی دوره‌های آنلاین زیر رو برای شما در نظر گرفته:
دوره گرامر و مکالمه مقدماتی
دوره گرامر و مکالمه متوسط
دوره گرامر و مکالمه پیشرفته
دوره آنلاین آیلتس
دوره آنلاین تافل
دوره‌های بحث آزاد انگلیسی (موضوع هر جلسه از پیش تعیین می‌گردد).
برای اطلاع از شرایط کلاس‌ها و ثبت نام به آیدی تلگرام @inforimersi پیام دهید و یا درخواست خود را در سایت ثبت کنید.