چرا باید برای تقویت انگلیسی فیلم و سریال ببینیم؟

چرا باید برای تقویت انگلیسی فیلم و سریال ببینیم؟

۱۳۹۸/۸/۱ چهارشنبه


آیا متوجه همه جملات و کلمات انگلیسی زبان‌ها نمی‌شین؟ این موضوع طبیعیه. خیلی از افراد هم درگیرش هستن. اما چرا؟

انگلیسی زبان‌ها به شکل‌های مختلف صحبت می‌کنند

یکی از مهم‌ترین دلایلی که ممکنه باعث بشه ما صحبت‌های افراد بومی (نیتیو) رو متوجه نشیم اینه که اونها با توجه به سنشون، جایی که متولد شدن، سبک زندگی و تجربه‌هاشون متفاوت صحبت می‌کنن. افرادی که از نسل‌ها و رده‌های سنی مختلف هستند، جملات و عبارات متفاوتی استفاده می‌کنند.

هر کشوری مناطق مختلفی داره که مردم هر منطقه با لهجه خاص خودشون صحبت می‌کنن. ممکن است شما صحبت‌های معلم خودتون، اخبار و رادیو رو متوجه بشین، اما موضوع اینه که این افراد طوری آموزش دیدند که واضح صحبت کنند. بنابراین شما هر چه بیشتر به صحبت‌های افراد بومی گوش کنید، مهارت شنیداری (listening) خودتون رو بیشتر تقویت می‌کنین.

نباید فقط روی کلاس زبان حساب کرد

قطعا کلاس‌های زبان مورد نیاز و خوب هستن، اما کافی نیستن، به این دلیل که اگر شما همه وقتتون رو در کلاس‌های زبان کشورهای غیر انگلیسی زبان بگذرونین با انگلیسی طبیعی و واقعی آشنا نمی‌شین. شما در این کلاس‌ها گرامر و لغات انگلیسی یاد می‌گیرید، ولی شانس این رو پیدا نمی‌کنین که در معرض انگلیسی طبیعی قرار بگیرین. پس راه حل اینه که خودتون رو در معرض انگلیسی طبیعی قرار بدین. به علاوه شما حتما باید با اصطلاحات و افعال دو قسمتی آشنا بشین.

بهترین راهش دیدن کلیپ‌ها، ویدیوها و فیلم‌های انگلیسی است.

بهتون قول می‌دیم که وقتی علاوه بر قوانین گرامر و افعال دو قسمتی و نحوه تلفظ جملات توسط افراد نیتیو آشنا شدین می‌تونین صحبت‌های انگلیسی زبان‌ها رو متوجه بشین.

با آرزوی موفقیت برای شما دوستان

ارتباط با تیم ریمرسی:

t.me/inforimersi